Ara
Filters
Kadın Ayak İzi
RSS

Haberler

Etki yatırımının küresel liderlerinin yıllık takvimindeki en önemli etkinliği olan GSG Liderlik Zirvesi (GLM) 2023, The Global Steering Group for Impact Investment (GSG) ve (EYDK) Etki Yatırımı Danışma Kurulu’nun ev sahipliğinde 30 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşti.
Başakşehir Living Lab TÜBİTAK 1512 BİGG Yatırım Odaklı Hızlandırma Programı Başlıyor. Girişimcilere yönelik sunduğu desteklerle öne çıkan Başakşehir Living Lab yeni yatırım odaklı hızlandırma programını duyurdu.
29-30 Nisan 2023 tarihlerinde Kolektif House’da ikincisi gerçekleşen HKK 2023 Bootcamp & Final Pitch süreci
KADIN AYAK İZİ Sanal Kuluçka Merkezi HKK 2022 sürecini anlatıyor.
Temmuz 2022 yılında temelleri atılan Kadın Ayak İzi Platformu- KAİ; girişimcilik ekosistemindeki yerini aldı!
Yola çıktığınızda yanınızda kimler olduğu önemlidir. IDEMA - International Development Management ekibi iyi ki sizinle tanıştık, iyi ki birlikteyiz. Geleceğin dünyasının daha kapsayıcı, eşitlikçi ve sürdürülebilir bir şekilde ilerlemesi için sorumluluk almaktan çekinmeden ve öncü roller üstlenerek birlikte çalışmaya ve daha adil bir dünya inşa etmek için gereken değişimi gerçekleştirmeye biz de gönüllüyüz. #birlikteikinciyüzyıla
“Türkiye’nin ilk kadın futbol antrenörü ve ilk kadın futbol hakemi olan Prof. Dr. Lale Orta Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen ilk kadın oldu.”
HOŞGELDİN Çiğdem. İyi ki varsın…
HOŞGELDİN Sude. İyi ki varsın…
Topluluk kuluçkası, bir hazırlanma-geliştirme-gerçekleştirme programı ile karşımızda.