Ara
Filters
Kadın Ayak İzi

Kai Cotant

Kai Cotant Danışmanlığı 

COnversion consulTANT

Kai Cotant olarak Stratejik Planlama / Çevik Yönetim / Inovasyon gibi yeni nesil iş biçimleri ile gerçekleştirilebilir proje operasyonları tasarlıyor ve uyguluyoruz. Bu dönüşümü aynı zamanda fiziki yapılarında da uygulayarak, kadın & çocuk dostu mekanlar olmalarını sağlıyoruz. 

Sosyal etki ve sürdürülebilirlik konusundaki stratejilerin belirlenmesini ve var olanların yenilenmesini, ölçümlenebilir sonuçları olan özgün KSS projeleri geliştirilmesini sağlıyor ve tüm süreci deneyimli ekibimizle koordine ediyoruz. Sürdürülebilir yönetimi sadece kurumsal anlayış olarak değil, bütünsel ve çevik bir bakış açısıyla tüm departmanlara ve uygulamalara entegre ediyoruz. Aynı zamanda, çalışanların kuruma bağlılıklarını da arttırmış oluyoruz.

Her kurum, ekonomik bir çevrenin olduğu kadar sosyal bir çevrenin de üyesidir. Kai Cotant olarak birbiriyle ilişkili olan çevresel, ekonomik ve sosyal alanlarda eş zamanlı bir denge sağlanması ve bu dengenin toplumun farklı gruplarının tümünün faydasına yönelik olmasını hedefliyor ve bu yolda ilerliyoruz.

Siz de kurumunuzla bu dönüşüm yolculuğuna katılmak isterseniz, rehberlik ve eşlik etmekten memnuniyet duyarız. 

 

Detaylı bilgi isterseniz [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere...

 

 

Doğru seçilmiş ve iyi yönetilen KSS projeleri farkındalık yaratır!

 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) nedir?

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) faaliyetleri son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend. Günümüzde tüketiciler için alternatiflerin ve iletişim araçlarının artmasıyla birlikte markalar için duygusal bağ kurmak, rakiplerinden farklılaşmak adına zorunluluk haline geldi. Artık tüketiciler yalnız ürün ve hizmet değil; markaların yarattığı değerleri ve marka imajını da satın alıyor. Markalar da iletişim faaliyetlerini bu yönde yürüterek tüketici nezdinde olumlu bir bağ kurmaya çalışıyor. Bu bağlamda markalar adına kullanılacak en uygun iletişim faaliyetlerinden biri de Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri…

KSS projeleri çözüm bekleyen problemler için kalıcı bir etki ve değişim yaratmak, “Toplumdan Aldığını Topluma Verme” misyonuyla toplumun kalkınmasına katkı sağlamak olarak tanımlanabilir.